AJ - mírně pokročilí A2, čt 14:45-16:15

LektorMgr. Eva Punčochářová
Vystudovala anglický jazyk a literaturu na Filozofické fakultě MU. Již 20 let učí obecnou a obchodní angličtinu pro jazykovou školu PARK. Zároveň učí obchodní angličtinu na Ekonomicko-správní fakultě MU a zabývá se testováním a vytvářením testů pro obchodní angličtinu. V létě jezdí vyučovat na letní školu do Anglie. Je zkoušející pro cambridgeské zkoušky a překládá obchodní a matematické texty.

Kurz navazuje na kurz AJ - Mírně pokročilí  (čt 14:45 - 16:15) z loňského roku. Bude pokračovat 5 lekcí v učebnici Face2Face Pre-intermediate.

Kurz je určen pokračujícím, ale i novým studentům!

Výuka v zimním semestru: 23. 9. 2021 - 9. 12. 2021

Výuka v letním semestru: 13. 1. 2022 - 23. 6. 2022

čtvrtek 14:45-16:15

Kurz AJ - Mírně pokročilí 2 (čt 14:45 - 16:15) z loňského roku. 5 lekce v učebnici Face2Face Pre-intermediate.

Základním materiálem kurzu bude učebnice Face2Face, která je vytvořena pro potřeby dospělých studentů a soustřeďuje se na každodenní situace, do kterých se lidé běžně dostávají. Zároveň obsahuje i zajímavá témata k diskusím. Během jednoho školního roku bude pokryta druhá půlka úrovně A2.
Během výuky bude kladen důraz na rozvoj komunikačních dovedností studentů a porozumění jak psanému tak mluvenému slovu.

Pakliže se přihlásíte a následně nebudete moci na kurz docházet, jste povinen/povinna nás na tuto skutečnost upozornit (na e-mail Hana.Balabanova@vutbr.cz). Uvolněné místo nabídneme dalším zájemcům. Děkujeme za Vaši ohleduplnost.