Česky English Deutsch Pусский

Kontakty

Kontaktní adresy na jednotlivé sekce a osoby Institutu celoživotního vzdělávání.

Vysoké učení technické v Brně, Institut celoživotního vzdělávání

Sídlo:
Purkyňova 464/118, 612 00 Brno (mapa)

Fakturační údaje:
Antonínská 548/1, 601 90 Brno (mapa)
IČ: 00216305, DIČ: CZ00216305, Bankovní spojení: ČSOB Brno, č.ú. 111043273/0300

Czech language for foreigners
Bc. Marcela Přikrylová
+420 541 148 805  Marcela.Prikrylova@vut.cz

 

Ředitel, sekretariát

PhDr. Petra Navrátilová
ředitel
Tel: +420 541 148 810
E-mail: Petra.Navratilova@vutbr.cz

Bc. Alena Francová
sekretariát, ekonomika
Tel: +420 541 148 812
E-mail: francova@vutbr.cz

Interní vzdělávání pro zaměstnance

Michaela Konečná
Tel: +420 541 148 820
E-mail: Michaela.Konecna@vutbr.cz

Mgr. Hana Balabánová
Tel: +420 775 898 235
E-mail: Hana.Balabanova@vutbr.cz

 

Poradenství pro studenty

Mgr. Petr Matoušek
Tel:
+420 541 148 811
E-mail: Petr.Matousek2@vutbr.cz

Mgr. Jitka Černá
Tel:
+420 541 148 814
E-mail: Jitka.Cerna@vutbr.cz

Mgr. Magda Shymon (roz. Šustrová)
mateřská dovolená
E-mail: magdashymon@lli.vutbr.cz

 

Poradenství pro studenty se specifickými potřebami (alfons.vutbr.cz)

Poradenské centrum Alfons, Koleje Pod Palackého vrchem, Kolejní 2

MUDr. Zdeňka Zigalová
Tel: +420 541 142 929
E-mail: Zdenka.Zigalova@vutbr.cz

Mgr. Eva Viktorinová
Tel: +420 541 142 934
E-mail: Eva.Viktorinova@vutbr.cz

Mgr. Iva Riederová
Tel: +420 541 142 934
E-mail: riederova@vutbr.cz

Mgr. Jitka Hořanská
Tel: +420 541 142 929
E-mail: Jitka.Horanska@vutbr.cz

Ing. Michaela Pivovarová
Tel: +420 541 142 929
E-mail: Michaela.Pivovarova@vutbr.cz

 

Univerzita třetího věku - změna adresy  

Kounicova 966/67a, 602 00 Brno, https://www.lli.vutbr.cz/aktualni-nabidka-kurzu-u3v

Lenka Shromáždilová
Tel: +420 541 145 131
E-mail: shromazdilova@vutbr.cz

Mgr. Matej Paulík
Tel: +420 541 145 126
E-mail: paulik@vutbr.cz

Ing. Kamila Zoufalá (roz. Tučková)
mateřská dovolená
E-mail: Kamila.Zoufala@vutbr.cz

Doplňující pedagogické studium, Výuka českého jazyka pro cizince

Bc. Marcela Přikrylová
Tel: +420 541 148 805
E-mail: prikrylovam@vutbr.cz

 

Výuka humanitních předmětů

ThMgr. Milan Klapetek
Tel: +420 541 148 809
E-mail: klapete@vutbr.cz


VUT Design

© 2000-2021 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.