Česky English Deutsch Pусский

Psychologické poradenství

Psychologické poradenství poskytuje odbornou psychologickou pomoc studentům VUT v Brně, kteří chtějí řešit své problémy, nebo se ocitli v nesnadné situaci, či se chtějí lépe zorientovat sami v sobě a snaží se rozvíjet svou osobnost a schopnosti.

Proč jsme tady, proč psychologické poradenství?

Chceme zlepšit kvalitu života studentů VUT v Brně a pomoci jim při zdolávání životních úskalí i drobných krizí všedního dne. Pomoci jim zvládnout životní, osobní či studijní potíže, zlepšit psychickou kondici a dát jim prostor k lepšímu poznání sama sebe. Psychologické poradenství Vám může pomoci najít cestu k odpovědím, rozhodnutím a k jejich realizaci.

Říkáte si...

Odpověděli jste si ano na některé následující otázky?

Co můžete čekat od poradce v průběhu konzultace?

V prvé řadě Vám bude naslouchat, nebude Vás hodnotit a nebude Vám říkat jak byste se měli či neměli cítit nebo chovat. Nebude Vám dávat rady, spíše se pokusíte přijít společně na různá řešení. Bude Vám pomáhat, abyste si našli vlastní cestu, jak se se situací vypořádat. Nebude kontaktovat Vaše příbuzné, známé či doktory, to co řeknete je důvěrné.

Kromě naslouchání může psycholog také ve své práci využívat následující:

Jak časté a jak dlouhé jsou konzultace?

Co když nebudete moci přijít?

Každému se někdy stane, že nemůže kupříkladu kvůli horečce či naléhavé rodiné události přijít. Je však nutné poradce, s kterým jste domluveni informovat nejlépe 48 hodin předem, nejdéle 24 hodin předem. V případě, že se Vám to nepodaří, je vhodné další sezení donést potvrzení od lékaře. V případě, že se neomluvíte a nepřijdete na domluvenou konzultaci, nemůžeme Vám již další termín nabídnout. 

Kontaktujte nás

Konzultační hodiny nejsou pevně stanoveny. S externími psychology je možné domluvit individuální termín rovněž dle domluvy.

Konzultace stávajícím klientům poskytujeme také v průběhu prázdnin (avšak omezeně kvůli dovoleným) a zkouškového období.

Naše poradenské centrum najdete na adrese: Purkyňova 118, budova Fakulty chemické, prostory Institutu celoživotního vzdělávání, místnost 7.20 (7. patro) nebo 8.04 (8.patro)

Těšíme se na Vás...

 

Před vyplněním formuláře se prosím seznamte s informacemi o zpracování Vašich osobních údajů zde: https://www.lli.vutbr.cz/gdpr_poradenstvi

Formulář

Jméno *
Příjmení *
Fakulta *
E-mail *
Telefon *
Prosím napište nám telefonní číslo pro případ náhlého zrušení domluvené konzultace.
Forma konzultace *
Konzultace mohou probíhat osobně nebo online. Zvolte prosím preferovanou variantu.
Datum a čas konzultace *
Jaké termíny v horizontu 1 měsíce by pro Vás připadaly v úvahu - konkrétní dny a hodiny.
Téma konzultace *
S jakým tématem přicházíte na psychologické poradenství (např. mám často trému, nevycházím s přáteli, chci pracovat na svém sebevědomí).
E-mail:
Web:

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

VUT Design

© 2000-2021 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.