AJ - středně pokročilí 2 B1, čt 16:30-18:00

LektorMgr. Tereza Janíčková
Vystudovala učitelství anglického a českého jazyka na Pedagogické fakultě MU. V současné době učí pro jazykovou školu PARK. Má zkušenosti s výukou všech úrovní a to jak dospělých tak dětí a dospívajících. Je také examinátorkou a metodičkou pro cambridgeské zkoušky. Každý rok tráví léto v Anglii na letních školách, kde působí jako lektor.

Kurz navazuje na kurz AJ - Mírně pokročilí 2 (čt 16:15-17:45) z loňského roku. Bude pokračovat lekcí 2A v učebnici Face2Face Intermediate.

Kurz je určen pokračujícím, ale i novým studentům!

Výuka v zimním semestru: 23. 9. 2021 - 9. 12. 2021

Výuka v letním semestru: 13. 1. 2022 - 23. 6. 2022

čtvrtek 16:30-18:00

AJ - Středně pokročilí B1 (Intermediate) - navazující kurz, který bude pokračovat  lekcí 2A v učebnici Face2Face Intermediate.

Základním materiálem kurzu bude učebnice Face2Face, která je vytvořena pro potřeby dospělých studentů a soustřeďuje se na každodenní situace, do kterých se lidé běžně dostávají. Zároveň obsahuje i zajímavá témata k diskusím. Během jednoho školního roku bude pokryta druhá půlka úrovně B1.
Během výuky bude kladen důraz na rozvoj komunikačních dovedností studentů a porozumění jak psanému tak mluvenému slovu.

Pakliže se přihlásíte a následně nebudete moci na kurz docházet, jste povinen/povinna nás na tuto skutečnost upozornit (na e-mail Hana.Balabanova@vutbr.cz). Uvolněné místo nabídneme dalším zájemcům. Děkujeme za Vaši ohleduplnost.