AJ - velmi pokročilí 2 B2, čt 14:45-16:15

LektorMgr. Kateřina Hájková
Vystudovala Pedagogickou fakultu MU, obor anglický jazyk a občanská výchova. Získala také mezinárodní učitelský certifikát CELTA. S různými jazykovými školami spolupracuje od roku 2006 a učí téměř výhradně dospělé studenty. Má zkušenosti s výukou obecné angličtiny a přípravou na zkoušky. V létě učí na letní škole v Anglii.

Kurz navazuje na kurz AJ - Velmi pokročilí 2 B2 (čt 16:30-18:00) z loňského roku. Bude pokračovat 5. lekcí v učebnici Face 2Face Upper-intermediate.

Kurz je určen pro absolventy loňského kurzu AJ - středně pokročilí 2, ale i nové studenty!

Výuka v zimním semestru: 23. 9. 2021 - 9. 12. 2021

Výuka v letním semestru: 13. 1. 2022 - 23. 6. 2022

čtvrtek 14:45-16:15

AJ - Velmi pokročilí  (Upper-Intermediate) -  Bude pokračovat 5. lekcí v učebnici Face 2Face Upper-intermediate

Základním materiálem kurzu bude učebnice Face2Face, která je vytvořena pro potřeby dospělých studentů a soustřeďuje se na každodenní situace, do kterých se lidé běžně dostávají. Zároveň obsahuje i zajímavá témata k diskusím. Během jednoho školního roku bude pokryta druhá půlka úrovně B2.
Během výuky bude kladen důraz na rozvoj komunikačních dovedností studentů a porozumění jak psanému tak mluvenému slovu.

Pakliže se přihlásíte a následně nebudete moci na kurz docházet, jste povinen/povinna nás na tuto skutečnost upozornit (na e-mail Hana.Balabanova@vutbr.cz). Uvolněné místo nabídneme dalším zájemcům. Děkujeme za Vaši ohleduplnost.