AJ - velmi pokročilí - advanced, po 14:45-16:15

LektorMgr. Michaela Sobotková
Vystudovala učitelství anglického jazyka na Pedagogické fakultě MU a anglický jazyk a literaturu na Filozofické fakultě MU. Poté získala mezinárodní učitelský certifikát CELTA. Anglický jazyk vyučuje již 12 let. Momentálně působí v jazykové škole PARK. Má zkušenosti s výukou všech úrovní převážně dospělých a teenagerů. V minulosti působila jako akademická ředitelka v jazykové škole A SCHOOL. Je zkoušející cambridgeských zkoušek.

Kurz AJ - velmi pokročilí (po 14:45-16:15)- 4. lekce učebnice Empower advanced. Kurz je určen pro absolventy předchozího kurzu, tak i případné další nové zájemce.

Výuka v zimním semestru: 20. 9. 2021 - 6. 12. 2021

Výuka v letním semestru: 10. 1. 2022 - 20. 6. 2022

pondělí 14:45-16:15

Kurz AJ - velmi pokročilí  - advanced (po 14:45-16:15)- 4. lekce učebnice Empower advanced (4C). Kurz je určen pro absolventy Kurzu AJ - velmi pokročilí - advanced, tak i případné další nové zájemce.

Základním materiálem kurzu bude učebnice Empower advanced, která je vytvořena pro potřeby dospělých studentů a soustřeďuje se na každodenní situace, do kterých se lidé běžně dostávají. Zároveň obsahuje i zajímavá témata k diskusím.

Během výuky bude kladen důraz na rozvoj komunikačních dovedností studentů a porozumění jak psanému, tak mluvenému slovu.

Pakliže se přihlásíte a následně nebudete moci na kurz docházet, jste povinen/povinna nás na tuto skutečnost upozornit (na e-mail Hana.Balabanova@vutbr.cz). Uvolněné místo nabídneme dalším zájemcům. Děkujeme za Vaši ohleduplnost. ​