Česky English Deutsch Pусский

Digitální prezentace výrobků a výsledků vědy a výzkumu

Informace o kurzu

Cenazdarma
Délka7 hodin (8:30-15:30)
LektorIng. Pavol Bigoš
Ing. Pavol Bigoš vystudoval obor automatizace a kybernetika na VUT v Brně, nicméně v současnosti se živí výhradně jako profesionální fotograf a kameraman a současně je kreativním ředitelem společnosti Pinarto zaměřenou na foto a videotvorbu a vizuální komunikaci. V posledních pěti letech se prosadil zejména ve svatební fotografii a patří ke špičce v tomto oboru v České a Slovenské republice. Popularita jeho fotografií a videí je stále na vzestupu a je vyhledáván i zahraničními klienty, zejména z Rakouska a Itálie. Za léta své praxe rozšířil svoji zručnost a portfolio focením módních, dokumentačních a propagačních snímků.

Digitální prezentace výrobků a výsledků vědy a výzkumu

Určeno pro: marketingové pracovníky a pracovníky vědy a výzkumu

Kurz digitální prezentace výrobku se bude zabývat celým procesem vizuální prezentace výrobku, případně služby na akademické půdě.

 

Na kurzu se ukáže, že jako první je dobré udělat důkladnou analýzu toho, jak a jakou formou chceme výrobek prezentovat s ohledem na jeho diváka a použití.

 

Existuje celé spektrum vizuální prezentace od čistě produktového designu až po image fotky a lifestyle záběry.

 

V kurzu si jednak ukážeme postup této analýzy, a i celý postup tvorby obsahu tak i jeho zpracování a správného začlenění do již aktuálního portfolia.

Místo konání:

Kurz bude probíhat v NOVÉM ATELIÉRU, KTERÝ JE V SOUČASNOSTI NEJLÉPE VYBAVENÝM ATELIÉREM V BRNĚ na ulici Zábrdovická 2. Sraz bude v 8:30 před budovou viz.

https://www.google.cz/maps/@49.202538,16.629013,3a,75y,127.76h,87.21t/data=!3m7!1e1!3m5!1sa5xJOry-O9IAAAQJOFXhpw!2e0!3e2!7i13312!8i6656!6m1!1e1?hl=cs

 

 

Přihláška na kurz

Termín
Jméno *
Příjmení *
Titul
E-mail (uvádějte zaměstnanecký e-mail) *
Fakulta *
Pracovní zařazení *
Poznámka
E-mail:
Web:

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

VUT Design

© 2000-2021 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.