Česky English Deutsch Pусский

Finanční diskuze

Informace o kurzu

Cenazdarma
Délka3 hodiny
LektorIng. Martin Bažík
Martin se pohybuje ve světe financí již více než 10 let. Dříve měl svou vlastní společnost poskytující investice a úvěry velkým korporacím a momentálně působí jako konzultant v oblasti designu služeb, vždycky mu ale šlo o jednu hlavní věc. Chce svou přítomností, svými otázkami a veškerou interakcí nutit lidi přemýšlet, získávat od sebe nové podněty a navzájem se inspirovat. Protože když máte rozmyšleno to, co děláte, jste si tím jistí a ničeho se nemusíte bát. A už vůbec ne financí.

O čem kurz bude?

Téma financí provází každého z nás, ovšem vždy trochu jiným způsobem. Je velice obtížné najít jednotný návod či poučky, které by byly aplikovatelné na všechny. Proto bude tento kurz výhradně o Vás a o tom, s čím příjdete. Věřím, že se diskuzí inspirujeme všichni navzájem a budeme schopni odpovědět na všechny otázky, které padnou. A pokud ne, tak nevadí, minimálně budeme mít o čem přemýšlet. 

Kurz je určen pro všechny studenty, kteří jsou připraveni diskutovat o tématu financí a to jak osobních, firemních či klidně i státních. Velice se těším na všechny otázky, se kterými přijdete.


VUT Design

© 2000-2021 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.