Česky English Deutsch Pусский

Jak zvládat stres při studiu i v práci pomocí mindfulness - webinář

Informace o kurzu

Cenazdarma
Délka3 hodiny
LektorIng. Marek Vich, Ph.D.
Jsem lektor, výzkumník a dlouholetý praktikující mindfulness a sebelaskavosti. Pomáhám jednotlivcům i organizacím lépe zvládat výzvy současného světa. Tvořím podcasty a videa.
Organizuji také kurzy a workshopy z oblastí mindfulness, komunikace a inovačního managementu. Vzdělávání se věnuji od roku 2008 a od roku 2014 působím jako lektor mindfulness. Spolu-vytvořil jsem vědecky ověřený program Relational Mindfulness Training (RMT) a organizace Mindfulness Club a Evolucio Space. V roce 2017 jsem na VŠE obdržel doktorát z manažerské psychologie a věnuji se zde výzkumu i výuce na katedře managementu.

Více o mně na www.marekvich.com/o-mne

Studijní zátěž, nedokončené projekty, blížící se deadliny, zdravotní problémy, nepříjemný kolega, celková nejistota ve společnosti - to vše a mnohé další nás občas dostává pod tlak. Stres není sám o sobě špatný, pokud je ho však mnoho, tak může mít škodlivý vliv na naše zdraví i efektivitu studie nebo práce.

Na tomto online workshopu se dozvíte, jak zvládat stres a nejistotu pomocí mindfulness. Seznámíte se s ověřenými technikami vnímání těla, dechu, které vám pomohou vnést více klidu a rozvahy do každodenních situací. Dozvíte se také, jak úspěšně aplikovat všímavost do Vašeho každodenního života a tím naplno využít její potenciál.

CO SE DOZVÍTE?

CO TO JE MINDFULNESS?

Mindfulness (všímavost) je schopnost uvědomovat si, co se odehrává v přítomnosti. Stovky vědeckých studií potvrzují, že praxe mindfulness vede ke snížení stresu, zlepšení pozornosti, rozvoji kreativity a zvýšení empatie i kvality mezilidských vztahů. Právě z toho důvodu dnes mindfulness zažívá značný rozmach ve vzdělávání i v organizacích. Mindfulness je tedy běžnou součástí rozvojových programů ve společnostech jako Google, či Intel, či prestižních univerzitách jako Oxford, Cambridge či Berkeley.


VUT Design

© 2000-2021 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.