Česky English Deutsch Pусский

Krátká propagační videa – Reels 1. část

Informace o kurzu

Cenazdarma
Délka7 hodin (8:30-15:30)
LektorIng. Pavol Bigoš
Ing. Pavol Bigoš vystudoval obor automatizace a kybernetika na VUT v Brně, nicméně v současnosti se živí výhradně jako profesionální fotograf a kameraman a současně je kreativním ředitelem společnosti Pinarto zaměřenou na foto a videotvorbu a vizuální komunikaci. V posledních pěti letech se prosadil zejména ve svatební fotografii a patří ke špičce v tomto oboru v České a Slovenské republice. Popularita jeho fotografií a videí je stále na vzestupu a je vyhledáván i zahraničními klienty, zejména z Rakouska a Itálie. Za léta své praxe rozšířil svoji zručnost a portfolio focením módních, dokumentačních a propagačních snímků.

Krátká propagační videa – Reels 1. část

 

Určeno pro: marketingové pracovníky a pracovníky vědy a výzkumu

Obsah kurzu:

Kurz bude zaměřený na tvorbu krátkých cca 1 min videí na sociální sítě typu TikTok, Instagram reels videa, Facebook apod. Kurz jednak pojedná o tom, která platforma co vyžaduje z hlediska zpracování a technického
nastavení kamery až po nastavení požadovaných exportů.

 

V této první části bude obsahem kurzu jen samotné natáčení na mobilní telefon. Kurz se bude věnovat správnému nastavení fotoaparátu nebo kamery, a dále pak kompozičním pravidlům a technickým aspektům natáčení. V neposlední řadě se budeme věnovat stabilizaci a technikám správného uchopení mobilu jako kamery.

Kurz bude vedený interaktivní formou s velmi individuálním přístupem, kdy vedle lektora bude přítomna i jeho kolegyně.

Výhodou bude, pokud bude účastník kurzu obeznámen se základním nastavením svého telefonu a bude mít případně na notebooku předinstalovaný Adobe Premiere. Toto však není podmínkou pro účast na kurzu.

Místo konání:

Kurz bude probíhat v NOVÉM ATELIÉRU, KTERÝ JE V SOUČASNOSTI NEJLÉPE VYBAVENÝM ATELIÉREM V BRNĚ na ulici Zábrdovická 2. Sraz bude v 8:30 před budovou viz.

https://www.google.cz/maps/@49.202538,16.629013,3a,75y,127.76h,87.21t/data=!3m7!1e1!3m5!1sa5xJOry-O9IAAAQJOFXhpw!2e0!3e2!7i13312!8i6656!6m1!1e1?hl=cs

 

 


VUT Design

© 2000-2021 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.