Česky English Deutsch Pусский

Kreativní myšlení

Informace o kurzu

Cenazdarma
Délka8 hodin
LektorIng. Dagmar Kožinová
vystudovala ekonomii a řadu let působila jako manažerka obchodních týmů. V současnosti se nadále věnuje poradenství v oblasti obchodu a marketingu, ale rovněž i osobnímu rozvoji. Díky studiu psychologie jsou jí blízká také témata z této oblasti. Je lektorkou, koučkou a mentorkou v otázkách týkajících se ženství, zejména ve vztahu k ženské proměnlivosti, ale i sebepřijetí a sebelásky. Založila projekt Ženské cykly. Rovněž se věnuje tématu rozchodů. Vede ojedinělé rozchodové rituály. Učí lidi podívat se na svůj rozchodový příběh novým pohledem, poučit se, přijmout ho, odpustit sobě i druhému a s láskou jej pustit. Je autorkou knihy Deník probuzené ženy.

Kreativní myšlení

Kreativita se stává jednou z nejdůležitějších dovedností a to nejen na trhu práce. Seminář, při kterém si budeme povídat o umění hledání nových cest, kreativním přístupu, který můžeme uplatnit při tvoření a řešení problémů. 

Cílem semináře je uvolnit svou mysl kreativnímu procesu a osvojit si některé techniky, které kreativitu podpoří. Naše otevřená mysl je totiž základem pro lepší pracovní výsledky, spokojenější a jednodušší život. Kreativní inteligence jako cesta k vyšší osobní výkonnosti našeho mozku. 

Mimo teorie budeme také prakticky trénovat:


VUT Design

© 2000-2019 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.