Česky English Deutsch Pусский

Jak může poradenství probíhat a jaké jsou podmínky jeho poskytování?

Proč jsme tady, proč psychologické poradenství?

Chceme zlepšit kvalitu života studentů VUT v Brně a pomoci jim při zdolávání životních úskalí i drobných krizí všedního dne. Pomoci jim zvládnout životní, osobní či studijní potíže, zlepšit psychickou kondici a dát jim prostor k lepšímu poznání sama sebe. Psychologické poradenství Vám může pomoci najít cestu k odpovědím, rozhodnutím a k jejich realizaci.

Říkáte si...

Co můžete čekat od poradce v průběhu konzultace?

V prvé řadě Vám bude naslouchat, nebude Vás hodnotit a nebude Vám říkat jak byste se měli či neměli cítit nebo chovat. Nebude Vám dávat rady, spíše se pokusíte přijít společně na různá řešení. Bude Vám pomáhat, abyste si našli vlastní cestu, jak se se situací vypořádat. Nebude kontaktovat Vaše příbuzné, známé či doktory, to co řeknete je důvěrné.

Kromě naslouchání může psycholog ve své práci využívat následující:

Podmínky

Co když nebudete moci přijít?

Každému se někdy stane, že nemůže kupříkladu kvůli horečce či naléhavé rodinné události přijít. Je však nutné poradce, s kterým jste domluveni, informovat nejlépe 48 hodin předem, nejpozději 24 hodin předem. V případě, že se neomluvíte a nepřijdete na domluvenou konzultaci, nemůžeme Vám již další termín nabídnout. 

Kde nás najdete

Naše Poradenské centrum najdete na adrese: Purkyňova 118, budova Fakulty chemické, prostory Institutu celoživotního vzdělávání, místnost 7.20 a 7.21 (7. patro) nebo 8.04 (8.patro). Návod, jak se k nám dostat, najdete ZDE.


VUT Design

© 2000-2021 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.