Česky English Deutsch Pусский

Osobní produktivita

Informace o kurzu

Cenazdarma
Délka5 hodin
LektorMarek Sýkora
Jeden z předních českých paměťových atletů, kteří trénují svoji paměť a využívají speciální metody, které mohou každému z Vás změnit život. V současné době držím dokonce český rekord v klasické disciplíně zamíchaného balíčku hracích karet, který si dokážu zapamatovat v čase 1 min 16 sec. Lektorem jsem se stal celkem brzy, protože jsem poznal svět, ve kterém se nezapomíná a zjistil, že mít dokonalou paměť není vůbec nic složitého. Spousta teoretických lektorů již spoustu let skvěle popisuje tyto techniky, aniž by je sami používali či trénovali. Své kurzy vedu jiným způsobem, protože tyto metody pravidelně trénuji a usiluji o stále lepší výkony, díky čemuž můžete slyšet tipy někoho, kdo metody sám využívá v praxi.

Osobní produktivita

Komu je kurz určen? Všichni jsou vítáni! Největší přínos budou mít určitě ti, kteří se snaží návyky osobní produktivity teprve zavést. Určitě ale přijďte i v případě, že jste již nějaké principy zavedli a chcete načerpat nové myšlenky, které by Vám pomohly k tomu mít prostě vše hotovo!

Program semináře:

Na semináři se naučíte:

Seminářem Vás provede odborník na téma Time Management, kouč osobní produktivity, mistr paměťových dovedností a paměťový atlet Marek Sýkora


VUT Design

© 2000-2019 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.