Česky English Deutsch Pусский

Pokročilá fotografie 13:30

Informace o kurzu

Cena1200 Kč
Délka2 semestry
LektorIng. Pavel Kristián; Pavel Kristián

Rozsah kurzu: 2 semestry,  zahájení 6. 10. 2021

Lektoři: Ing. Pavel Kristián; Pavel Kristián

Konání kurzu: 1x za 7 dní ve středu , 13:30-15:00

Místo konání: UETE N 1.26, FEKT - Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně. 

Adresa budovy je: Technická 10, Brno (hlavní vstup je od parkoviště mezi technickou 10 a Technickou 12 a je krytý velikou žlutou plachtou), zastávka autobusu č. 53 Podnikatelská

Náplň kurzu: 

Tento kurz je určen všem fotografům, kteří se chtějí naučit fotografovat při různých příležitostech a vyzkoušet si zajímavé a pokročilé techniky fotografování. Kurz není vhodný pro ty, kteří s fotografováním teprve začínají a hledají cestu, jak si osvojit základní fotografické techniky a naučit se používat svůj fotoaparát.

Kurz je koncipován vždy po třech lekcích do jednoho tematického bloku. První lekce představuje potřebnou teorii pro zvolené fotografické téma, např. kreativní využití hloubky ostrosti. Najdete zde i doporučení fotografického vybavení a samozřejmě ukázky fotografií pro dané téma. Ve druhé lekci se věnuje praktickým ukázkám fotografování daného zadání. Třetí lekce pak uvede hodnocení fotografií pořízených studenty. 

Celý kurz je tak rozdělen do 8 bloků, každý blok představuje vždy 3 lekce (teorie –fotografická praxe – hodnocení fotografií), tj. celkem včetně úvodní a závěrečné lekce 26 lekcí.

 

 

 


VUT Design

© 2000-2021 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.