Česky English Deutsch Pусский

Pozitivní inteligence jako cesta k růstu

Informace o kurzu

Cenazdarma
Délka8 hodin
LektorIng. Dagmar Kožinová
vystudovala ekonomii a řadu let působila jako manažerka obchodních týmů. V současnosti se nadále věnuje poradenství v oblasti obchodu a marketingu, ale rovněž i osobnímu rozvoji. Díky studiu psychologie jsou jí blízká také témata z této oblasti. Je lektorkou, koučkou a mentorkou v otázkách týkajících se ženství, zejména ve vztahu k ženské proměnlivosti, ale i sebepřijetí a sebelásky. Založila projekt Ženské cykly. Rovněž se věnuje tématu rozchodů. Vede ojedinělé rozchodové rituály. Učí lidi podívat se na svůj rozchodový příběh novým pohledem, poučit se, přijmout ho, odpustit sobě i druhému a s láskou jej pustit. Je autorkou knihy Deník probuzené ženy.

Pozitivní inteligence jako cesta k růstu

Žijeme v době, kdy je téměř všechno možné. Po očku sledujeme svůj život a srovnáváme ho s životy ostatních. Někdy máme pocit, že jiní lidé mají jednoduše lepší život. Víc se jim daří, jsou spokojenější, možná i víc vydělávají, mají lepší vztahy, dosahují různých svých cílů. Zejména v době sociálních médií můžeme cizí úspěch pozorovat téměř každý den.

Málokdy se však zastavíme a uvědomíme si, že i my můžeme žít mnohem radostněji. I my můžeme začít u sebe. Můžeme objevit vlastní vnitřní bloky, které nám radost, hojnost či cokoli jiného blokují. Jediné totiž co můžeme skutečně ovlivnit je naše vlastní hlava a myšlenky. A ty jsou skutečně zodpovědné za naše pocity, rozhodnutí a jednání.

Můžeme zaměřit pozornost tam, kde je to skutečně užitečné. Seminář, který vás přivede k Vašemu vnitřnímu dialogu, který vás blokuje a pomůže Vám rozvinout nové mozkové “svaly”. Ty Vám pomůžou dosáhnout osobního naplnění i vyššího pracovního výkonu.

 

Co vám seminář přinese?

Uvědomění si, že život máte ve svých rukou.

Poznání vašich vlastních nastavení a sabotérů, kteří

blokují váš život.

Změnu v přístupu k práci, vztahům i životu.

Pozvání moudré části sebe do běžného denního provozu.

Pro koho je vhodný? Pro všechny, kteří chtějí žít život v souladu s vlastní moudrostí a dosahovat svých cílů v osobní i pracovní oblasti.

Pro všechny, kteří chtějí život tvořit a ne jen přežívat.

Pro všechny, kteří se chtějí zbavit neužitečných vzorců myšlení.

 

Místo konání:

ICV, Purkyňova 464/118, Brno, 7. patro (učebna 7.14)


VUT Design

© 2000-2019 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.