Česky English Deutsch Pусский

Produktové video pro marketingové pracovníky a pracovníky vědy a výzkumu

Informace o kurzu

Cenazdarma
Délka7 hodin (8:30-15:30)
LektorIng. Pavol Bigoš
Ing. Pavol Bigoš vystudoval obor automatizace a kybernetika na VUT v Brně, nicméně v současnosti se živí výhradně jako profesionální fotograf a kameraman a současně je kreativním ředitelem společnosti Pinarto zaměřenou na foto a videotvorbu a vizuální komunikaci. V posledních pěti letech se prosadil zejména ve svatební fotografii a patří ke špičce v tomto oboru v České a Slovenské republice. Popularita jeho fotografií a videí je stále na vzestupu a je vyhledáván i zahraničními klienty, zejména z Rakouska a Itálie. Za léta své praxe rozšířil svoji zručnost a portfolio focením módních, dokumentačních a propagačních snímků.

Produktové video pro marketingové pracovníky a pracovníky vědy a výzkumu

Určeno pro: marketingové pracovníky a pracovníky vědy a výzkumu

Určen je tedy primárně absolventům kurzu Produktová fotografie pro marketingové pracovníky a pracovníky vědy a výzkumu. Lektor v případě volných míst přijme i zájemce, kteří předchozí kurz neabsolvovali.

 

Obsah kurzu:

Produktové video má svá velká specifika z hlediska svícení a celého procesu jeho tvorby. Je to video, které je na pomezí technického a produktového videa, které vyžaduje náročný technický přístup k její tvorbě.

Obsahem kurzu bude projít si všechny tyto technické postupy jako je: kompozice produktového videa a její estetické vyznění, správné svícení produktového videa.

Video pro vědu a výzkum je typem produktového videa, které vyžaduje více technických prvků než estetických, z hlediska jeho použitelnosti. V kurzu si ukážeme celý proces vzniku tohoto videa jak s profesionálním, tak s poloamatérským vybavením.

Účastník kurzu by měl mít po absolvování kurzu ucelenou představu o produktovém videu s přesahem i do jiných žánrů.

Kurz nebude zaměřen na natáčení videí pro soukromé účely.

 

Místo konání:

Kurz bude probíhat v NOVÉM ATELIÉRU, KTERÝ JE V SOUČASNOSTI NEJLÉPE VYBAVENÝM ATELIÉREM V BRNĚ na ulici Zábrdovická 2. Sraz bude v 8:30 před budovou viz.

https://www.google.cz/maps/@49.202538,16.629013,3a,75y,127.76h,87.21t/data=!3m7!1e1!3m5!1sa5xJOry-O9IAAAQJOFXhpw!2e0!3e2!7i13312!8i6656!6m1!1e1?hl=cs

 

 


VUT Design

© 2000-2021 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.