ŠJ - středně pokročilí B1, po 16:30 - 18:00

Cena720 Kč
Délkazáří 2019 - červen 2020
LektorMgr. Veronika Čeňková
Žila dva roky ve Španělsku, kde vystudovala učitelství španělštiny jako cizího jazyka.
Vzdělání v oboru český a španělský jazyk a literatura získala také na Filozofické fakultě MU v Brně. Kromě skupinové a individuální jazykové výuky dětí i dospělých má zkušenost i s knižními překlady a tlumočením. Od roku 2010 pravidelně tráví léto ve Španělsku prací či dobrovolnictvím.

Nový kurz na kurz ŠJ - středně pokročilí B1. Bude začínat 1. lekcí v učebnici Nuevo Prisma B1.

Výuka pro akademický rok 2019/2020:

Výuka v zimním semestru: 16. 9. 2019 - 9. 12. 2019

Výuka v letním semestru: 6. 1. 2020 - 22. 6. 2020

Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně, Purkyňova 118, Brno, učebna 6.20

pondělí 16:30  - 18:00

Cena:

Cena kurzu je 720,- Kč (zahrnuje oba dva semestry).

Platbu za každý semestr zvlášť (2x360 Kč) uhradíte, jakmile Vás budeme kontaktovat.

ŠJ - středně pokročilí B1 - Nuevo Prisma B1

V této skupině ráda přivítám všechny ty, kteří už nemají problém započít a vést jednoduchou konverzaci ve španělštině, aniž by se záměrně vyhýbali některému ze základních gramatických časů (přítomný + průběhový, minulý typu -ía/-aba nebo -aron/-ieron, budoucí, imperativ, základy přítomného subjuntivu). Nemusíte mluvit bezchybně ani rychle a obávaný přítomný subjuntiv na začátku roku ještě pořádně procvičíme spolu :-) V této skupině bude prostor i pro občasné hry, ale důraz bude kladen na gramatiku, rozšíření slovní zásoby, zlepšení mluveného i psaného projevu a porozumění. Bez domácí přípravy to nepůjde, ale výsledek bude znát.

Materiály: Nuevo Prisma B1 (1. polovina učebnice + pracovního sešitu; poskytne VUT na 1.hodině v září)

Podmínky k získání certifikátu VUT: docházka min. 70%, absolvování závěrečné písemné zkoušky (konec června 2020)

Pakliže se přihlásíte a následně nebudete moci na kurz docházet, jste povinen/povinna nás na tuto skutečnost upozornit (na e-mail interni@lli.vutbr.cz). Uvolněné místo nabídneme dalším zájemcům. Děkujeme za Vaši ohleduplnost.