Česky English Deutsch Pусский

Teambuilding

Informace o kurzu

Cenazdarma
Délka8 hodin
LektorIng. Dagmar Kožinová
Vystudovala ekonomii a řadu let působila jako manažerka obchodních týmů. V současnosti se nadále věnuje poradenství v oblasti obchodu a marketingu, ale rovněž i osobnímu rozvoji. Díky studiu psychologie jsou jí blízká také témata z této oblasti. Je lektorkou, koučkou a mentorkou v otázkách týkajících se ženství, zejména ve vztahu k ženské proměnlivosti, ale i sebepřijetí a sebelásky. Založila projekt Ženské cykly. Rovněž se věnuje tématu rozchodů. Vede ojedinělé rozchodové rituály. Učí lidi podívat se na svůj rozchodový příběh novým pohledem, poučit se, přijmout ho, odpustit sobě i druhému a s láskou jej pustit.
Je autorkou knihy Deník probuzené ženy.

Cílová skupina: vedoucí pracovníci

Teambuilding

Teambuilding jako cesta k budování a rozvoji týmu se stala nezbytnou součástí vedení. Nabízí nám neuvěřitelné možnosti, jak lidi v týmu propojit, motivovat a získat pro spolupráci. Důležitou součástí je zlepšení pracovní atmosféry a prostředí. Lidé se cítí daleko více součástí. Vznikají důležité mimopracovní vztahy a vazby, které mnohdy přechází do lidské a přátelské roviny.

Seminář, na kterém se seznámíte s různými možnostmi, které teambuilding nabízí. Pochopíte proč je pro člověka důležité pracovat v přátelském prostředí, ve kterém funguje komunikace. Uvědomíte si, že úspěšnost závisí také na účelu. Důležitou součástí semináře je i představení procesu teambuildingu a rovněž doporučení, kdy je vhodné tuto aktivitu zařadit a kdy raději ne.

MÍSTO KONÁNÍ: Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně, Purkyňova 464/118, učebna č. 7. 14 (7. patro)

https://mapy.cz/zakladni?x=16.5782751&y=49.2317040&z=17&source=addr&id=9112283&q=Purky%C5%88ova%20464%2F118


VUT Design

© 2000-2021 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.