Česky English Deutsch Pусский

Umění jednat s osobnostmi – typologie, která pomáhá najít cestu ke spolupráci

Informace o kurzu

Cenazdarma
Délka7 hodin (8:30-15:30)
LektorIng. Jana Ondříčková, MBA
Ing. Jana Ondříčková MBA pracuje jako lektor, poradce a kouč už cca 20 let. Zároveň je jednatelkou poradenské a vzdělávací společnosti Centrum manažerského rozvoje, s.r.o., která úspěšně pracuje v mezinárodních projektech pro nadnárodní korporace.

Umění jednat s osobnostmi – typologie, která pomáhá najít cestu ke spolupráci

 

Popis kurzu:

Zdá se Vám, že na každého platí jiný metr a Vy někdy nevíte, který to je? Máte pocit, že nedokážete jednat, vyjednávat, fungovat ve Vašem týmu plném osobností? Potřebovali byste kolegům (klientům, partnerům…) i jejich postojům a fungování v týmu porozumět?

Osobnost se v psychologii vymezuje z hlediska tří aspektů, statického (integrace), dynamického (interakce) a společenského (směřování k cíli).  Osobnost je tedy soustava vlastností, která charakterizuje celistvou individualitu konkrétního člověka zaměřeného na realizaci životních cílů a rozvinutí svých možností ve společnosti. Utváří se ve vztazích k sobě, ke druhým, vůči prostředí obecně i vůči společnosti a projevuje se vždy jako celek.

Není na světě ten, co by se líbil všem… Každý se čas od času setká s vyhraněnou osobností (kolegou, zákazníkem, partnerem…) a hledá způsoby jak jí porozumět, jak s ní komunikovat a jak dosáhnout ideální spolupráce.  Diverzita = progres, proto budeme hledat cestu vzájemné spolupráce!

Co se naučíte?

 

Program:

Místo konání kurzu: 

ICV, Purkyňova 464/118, Brno, 7. patro


VUT Design

© 2000-2021 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.