Česky English Deutsch Pусский

Webinář Nevyhasni: Syndrom vyhoření

Informace o kurzu

Cenazdarma
Délka1,5 hodiny
LektorMgr. et Mgr. Kristýna Cetkovská
Kristýna Cetkovská je psycholožka, konzultantka a koučka působící mj. na Katedře psychologie FF UK. Jejím rybníčkem je pracovní a firemní prostředí, ve kterém se věnuje organizačnímu nastavování tak, aby se lidé v práci mohli cítit lépe a snadněji se rozvíjet. Duševnímu zdraví zaměstnanců se věnuje i na výzkumné úrovni. Je členkou mezinárodního výzkumného týmu spolupracujícího s Centrem salutogeneze na univerzitě v Curychu a držitelkou certifikátu ICF v koučování.

Syndrom vyhoření

Ve světle své větší i menší naděje

Co si můžeme představit pod tím, když někdo tzv. “vyhoří”? Je tomuto fenoménu dnes věnováno dostatek pozornosti či nikoli? A jaké cílové skupiny se vlastně může týkat? O všech těchto otázkách (a mnohých dalších) si budeme povídat v rámci webináře s názvem “Syndrom vyhoření: Ve světle své větší i menší naděje”, který vzešel z dílny projektu Nevyhasni.cz. V průběhu webináře se postupně zaměříme na naše duševní zdraví jako celek, vznik a vývoj syndromu vyhoření, jeho příznaky a především to, jak mu úspěšně můžeme předcházet.

O projektu Nevyhasni

V Česku je dle výzkumu 1.LF UK každý 5. člověk vyhořelý. Neziskový projekt Nevyhasni budujeme proto, abychom šířili povědomí o prevenci a možnostech řešení syndromu vyhoření do takové míry, že pomůžeme statistiku dlouhodobě snižovat. Účelem projektu je za pomoci odborníků z řad vědců, psychologů či lékařů přinášet do společnosti funkční systémy prevence syndromu vyhoření, šířit osvětu a vytvářet bezpečné místo pro všechny, kterých se problém týká. Narazit na nás můžete na přednáškách, ve školách, firmách, ale brzy take v na nově připravované platformě Nevyhasni.cz. Sledujte Instagram Nevyhasni pro více informací nejen o prevenci.


VUT Design

© 2000-2021 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.