Zaměstnávání zahraničních pracovníků a vysílání do zahraničí

Délka8 hodin
LektorMgr. Magdaléna Vyškovská, Ing. Ditta Hlaváčková
Mgr. Magdaléna Vyškovská je samostatným daňovým poradcem dlouhodobě se specializujícím na problematiku zaměstnávání cizinců a vysílání zaměstnanců, na problematiku mezinárodního zdanění u fyzických i právnických osob, související sociální zabezpečení v rámci Evropské unie, vysílání zaměstnanců, a to z hlediska daňového, sociálního i pracovního práva. Je autorkou knihy „Cizinci a daně“ a článků v odborných časopisech, pravidelně přednáší na téma zaměstnávání cizinců. Spolupracuje s vysokými školami a veřejnými vědeckými institucemi.

Ing. Ditta Hlaváčková, MBA je daňovým poradcem a partnerkou společnosti Proxy a.s. Dlouhodobě se specializuje na problematiku mezinárodního zdaňování zaměstnanců – cizinců a na problematiku souvisejícího sociálního a zdravotního pojištění jak v Evropské unii, tak ve třetích státech, publikuje v odborných časopisech. Spolupracuje s vysokými školami zejména při zabezpečování odvodů pojistného do zahraničních systémů

Obsah:

Místo konání kurzu: