AJ - úplní začátečníci A0, čt 16:30 - 18:00

Cena720 Kč
Délkazáří 2019 - červen 2020
LektorMgr. Eva Punčochářová
Vystudovala anglický jazyk a literaturu na Filozofické fakultě MU. Již 20 let učí obecnou a obchodní angličtinu pro jazykovou školu PARK. Zároveň učí obchodní angličtinu na Ekonomicko-správní fakultě MU a zabývá se testováním a vytvářením testů pro obchodní angličtinu. V létě jezdí vyučovat na letní školu do Anglie. Je zkoušející pro cambridgeské zkoušky a překládá obchodní a matematické texty.

Tato nová skupina je určena pro úplné začátečníky. Začínat se bude 1. kapitolou učebnice Face2Face Starter, 2nd edition.

Výuka pro akademický rok 2019/2020:

Výuka v zimním semestru: 19. 9. 2019 - 12. 12. 2019

Výuka v letním semestru: 9. 1. 2020 - 25. 6. 2020

Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně, Purkyňova 118, Brno, učebna 6.09

čtvrtek 16:30 - 18:00

Cena:

Cena kurzu je 720,- Kč (zahrnuje oba dva semestry).

Platbu za každý semestr zvlášť (2x360 Kč) uhradíte, jakmile Vás budeme kontaktovat.

A0 - Úplní začátečníci (Starter) - Tato skupina je určena pro úplné začátečníky. Začínat se bude 1. kapitolou učebnice Face2Face Starter, 2nd edition.

Základním materiálem kurzu bude učebnice Face2Face, která je vytvořena pro potřeby dospělých studentů a soustřeďuje se na každodenní situace, do kterých se lidé běžně dostávají. Zároveň obsahuje i zajímavá témata k diskusím. Během jednoho školního roku bude pokryta půlka úrovně A0.

Během výuky bude kladen důraz na rozvoj komunikačních dovedností studentů a porozumění jak psanému, tak mluvenému slovu.

Pakliže se přihlásíte a následně nebudete moci na kurz docházet, jste povinen/povinna nás na tuto skutečnost upozornit (na e-mail interni@lli.vutbr.cz). Uvolněné místo nabídneme dalším zájemcům. Děkujeme za Vaši ohleduplnost.

Přihláška na kurz

Příjmení *
Titul
Fakulta *
Poznámka
Web:

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.