Česky English Deutsch Pусский

Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně

Posláním Institutu celoživotního vzdělávání je vytvářet komunikační, informační, vzdělávací a koordinační zázemí pro systematický rozvoj celoživotního vzdělávání na Vysokém učení technickém v Brně. Institut rovněž poskytuje související poradenské, informační a organizační služby a vlastní vzdělávací a poradenskou činností vhodně doplňuje vzdělávání a poradenství na fakultách VUT.

ZAMĚSTNANCi

Zaměstnancům VUT v Brně nabízíme kurzy interního vzdělávání zaměřené na rozvoj počítačové gramotnosti, soft skills, studium pedagogických věd (DPS) pro začínající pedagogy a doktorandy, rozvojové a specializované kurzy a kurzy jazykové.

STUDENTI

Studentům, čerstvým absolventům a zájemcům o studium na VUT v Brně nabízíme především rozvojové kurzy soft skills a kurzy usnadňující vstup na trh práce včetně veletrhu pracovních příležitostí. Dále nabízíme individuální psychologické a kariérní poradenství a služby pro studenty se specifickými potřebami.

VEŘEJNOST

Zájemcům ze strany veřejnosti nabízíme studium pedagogických věd (DPS), manažerské kurzy (studium jakosti, managementu, projektového řízení) a dále kurz českého jazyka pro cizince.

U3V

Univerzita třetího věku je určena především pro seniory. Cílem této formy celoživotního vzdělávání je nejen zvýšení odborné kvalifikace (získané vědomosti většinou neslouží k výkonu povolání), ale i zlepšení kvality života seniorů, prodloužení duševní aktivity a kontakt s mladší generací.

 

VUT Design

© 2000-2021 Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně
Sídlo: Purkyňova 464/118, 612 00 Brno

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.